Meld je aan voor: De prestatiegeneratie
15 minuten over: de mentale uitdagingen van jongvolwassen
Voel je je vaak overweldigd door eindeloos scrollen en die drukke to-do lijst? Je bent zeker niet alleen. Keuzestress, prestatiedruk en altijd aanstaan zijn grote uitdagingen voor jongvolwassenen. Dit leidt vaak tot overprikkeling en somberheid. Hoewel we deze problemen niet zomaar kunnen oplossen, kunnen we wel helpen door ze bespreekbaar te maken en te leren hoe we ermee om kunnen gaan.
Om je te helpen, organiseert Cooperatie VGZ een ochtend met 2 korte en inspirerende talks van 15 minuten.
De sprekers
Mandy Emadi
Vanuit eigen ervaring vertelt Gen Z’er Mandy Emadi dat mentale gezondheid geen checklist is van meditatie en ochtendroutine. Maar dat het gaat om ruimte en vertrouwen om soms níet te presteren.
Thijs Launspach
Psycholoog Thijs Launspach onthult hoe verbinding met jezelf en anderen helpt de stress van nooit goed genoeg zijn te overwinnen.
Praktische informatie
Datum
Woensdagochtend 24 september 2025
Locatie
Je kunt de talks vanuit huis bekijken via een livestream. De livestream start om 11.00 uur. Je ontvangt op 22 september via de mail een link.Kosten
Niets! Dit evenement wordt gratis aangeboden door Coöperatie VGZ
Programma
11.00-11.30 talk Mandy Emadi
11.30-12.00 talk Thijs Launspach
Meld je aan!